Wanny LUXO i Fuerta Mineral- nowy wymiar przyjemności


Wanny LUXO i Fuerta Mineral- nowy wymiar przyjemności
2023-08-28
Odprężająca kąpiel po ciężkim dniu pracy to dla wielu jeden z codziennych rytuałów. Dlatego też coraz częściej w naszych łazienkach- niezależnie od ich rozmiaru i dostępnej powierzchni szukamy miejsca na wannę.

Z myślą o miłośnikach kąpieli- w łazienkach każdego rozmiaru- SANPLAST SA wprowadził nowe, mniejsze wymiarowo wanny w seriach LUXO i Fuerta Mineral.

Przeczytaj również:

 

Planując wyposażenie nawet małej łazienki niekoniecznie musimy wybierać kabinę prysznicową. Na rynku dostępnych jest wiele wanien, w nieco mniejszych rozmiarach, a zapewniających pełen komfort kąpieli. Jednymi z nich są produkty linii LUXO (wykonane z akrylu sanitarnego) lub Fuerta Mineral (odlew mineralny), które ułatwiają dopasowanie do najbardziej wymagającego, nawet mniejszego wnętrza. Paleta możliwości jest szeroka zarówno pod względem form jak i wymiarów. Równie ważna jest także ich estetyka, dlatego seria LUXO jak i Fuerta Mineral są pod tym względem wyjątkowe i nietuzinkowe. Charakteryzuje je delikatny, nienarzucający się design oraz pietyzm wykonania. To produkty doskonałe dla każdego, szczególnie tego najbardziej wymagającego użytkownika. Doskonale sprawdzą się zarówno w nowoczesnych, prosto urządzonych wnętrzach, jak tych tradycyjnych czy stylizowanych. Teraz, z myślą o właścicielach mniejszych powierzchni łazienkowych, wanny tych serii dostępne są w nowych wymiarach:

· akrylowe wanny serii LUXO w wersji narożnej oraz przyściennej w wymiarze 75x160cm;

· wolnostojące, owalne wanny z odlewu mineralnego Fuerta Mineral w kolorze białym i białym matowym w dwóch nowych wymiarach 70x160cm i 75x170cm.

 

„W SANPLAST potrzeby Klienta są dla nas zawsze priorytetem. Dlatego właśnie, opracowaliśmy i wdrożyliśmy do swojej oferty, mniejsze wersje wanien uwielbianych przez Klientów serii: LUXO i Fuerta Mineral. Dzięki nim, nawet mniejsze przestrzenie łazienkowe będą mogły zyskać wyjątkowego charakteru. „- komentuje Małgorzata Hulisz Kierownik Działu Marketingu.

 

Każda, nawet mniejsza łazienka zasługuje na odpowiednią oprawę. Z najlepszymi w swojej klasie wannami LUXO oraz Fuerta Mineral, stworzenie wyjątkowego, pełnego oryginalności i stylu wnętrza jest niezwykle proste. Dlatego jeśli poszukujesz produktów (nawet do mniejszej łazienki) o ponadczasowym, niezwykle eleganckim designie i najwyższej jakości wykonania – wanny LUXO i Fuerta Mineral będą najlepszym wyborem.Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl