Schüco Budowlaną Marką Roku 2020


Schüco Budowlaną Marką Roku 2020
2020-06-23
Znamy już wyniki tegorocznego, XVI plebiscytu Budowlana Marka Roku, którego celem jest wyłonienie marek budowlanych o najsilniejszej pozycji rynkowej. Firma Schüco International Polska została uhonorowana prestiżowym tytułem Budowlana Marka Roku 2020 w kategorii Profile okienne PVC.
Organizowany przez Centrum Badań i Analiz Rynku ASM ranking Budowlana Marka Roku to unikatowy na skalę polską projekt, w ramach którego losowa grupa osób związanych z branżą budowlaną udziela spontanicznych odpowiedzi mających na celu wskazanie najbardziej rozpoznawalnych i godnych uwagi marek produktów budowlanych w różnych kategoriach. Przeprowadzane regularnie w pierwszym kwartale każdego roku badanie nie tylko pozwala w miarodajny sposób wytypować firmy cieszące się największym uznaniem w branży, lecz także śledzić zmiany w preferencjach rynkowych odbiorców. Dzięki wskazaniom fachowców z branży stolarki otworowej Schüco International Polska znalazło się wśród trzech najbardziej cenionych marek profili okiennych z PVC.

- Bardzo nas to cieszy, że po raz kolejny znaleźliśmy się w czołówce tego prestiżowego rankingu. To ważny sygnał, że konsekwentne wdrażanie przemyślanych innowacji i dbanie o jakość owocuje umocnieniem pozycji rynkowej w kolejnych latach. Budowanie takiego zaufania wymaga czasu, wsłuchiwania się w potrzeby klienta i dostarczania mu możliwie najlepszych produktów oraz usług. Podobnie jak współpracujący z nami producenci stolarki okiennej uważamy, że fachowe wsparcie jest kluczem do sukcesu na bardzo dziś konkurencyjnym rynku okien z PVC-U. Bez nich uzyskanie tej nagrody nie byłoby możliwe, dlatego bardzo dziękujemy im za profesjonalizm i wzorową obsługę klienta - mówi Marek Mędrek, Dyrektor Sprzedaży PVC na Europę Wschodnią.

Przeczytaj również:

Nagroda dla marki Schüco to wyraźny sygnał, że klienci stawiają na sprawdzone parametry i wysoką jakość stolarki budowlanej. Wynika to nie tylko zaostrzających się wymogów związanych z oszczędnością energii w budynkach, lecz także z rosnącej świadomości, że inwestycja w trwałe okna o lepszych właściwościach technicznych niż przewiduje obowiązujące prawo budowlane to racjonalna inwestycja na przyszłość.


Więcej informacji o produktach firmy Schüco znajdą Państwo na stronie: www.schueco.pl


Schüco - Systemowe rozwiązania okien, drzwi i fasad
Grupa Schüco z siedzibą w Bielefeld rozwija i sprzedaje systemy okienne, drzwiowe i fasadowe. Na obecną i przyszłą pozycję lidera w branży technologii i usług pracuje ponad 5650 osób zatrudnionych na całym świecie. Jako specjalista od powłok budynków o charakterze mieszkaniowym i komercyjnym, Schüco oferuje, oprócz innowacyjnych produktów, także doradztwo i rozwiązania cyfrowe na każdym etapie procesu budowlanego - od pomysłu i wzornictwa aż po wykonawstwo i montaż. Z firmą Schüco współpracuje 12000 firm partnerskich, deweloperów, architektów i inwestorów na całym świecie. Firma działa aktywnie w ponad 80 krajach i osiągnęła w 2019 roku obrót w wysokości 1,750 miliarda euro. Więcej informacji na stronie www.schueco.plNadesłał:

E.C.H.O. Communications

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl