Magnum Multi Battery – bezprzewodowy naświetlacz LED, który pasuje do akumulatorów różnych marek


Magnum Multi Battery – bezprzewodowy naświetlacz LED, który pasuje do akumulatorów różnych marek
2021-08-30
Nowość od Lena Lighting. Profesjonalna linia bezprzewodowych lamp roboczych Magnum Battery pojawiła się teraz w wersji Multi. Oznacza to możliwość zasilania lamp za pomocą aż 5 marek akumulatorów 18V: Bosch Professional System, Milwaukee, DeWalt, Makita oraz Berner.

Bezprzewodowe naświetlacze Magnum Multi Battery dzięki najnowszej generacji modułom LED charakteryzują się doskonałymi parametrami świetlnymi i energooszczędnością. Są także przystosowane do pracy w trudnych warunkach. Dzięki wydajnym bateriom ich czas świecenia po jednym ładowaniu może wynosić aż do 37,5 h.

Przeczytaj również:

Kompaktowe naświetlacze Magnum Multi Battery cieszą się na rynku coraz większą popularnością. Ze względu na wygodę użytkowania i swoje właściwości są powszechnie stosowane na budowach i w warsztatach. Korzystają z nich fachowcy, którzy potrzebują profesjonalnego oświetlenia w miejscach bez dostępu do prądu lub chcą oświetlić trudnodostępne obiekty i przestrzenie.

„Chcieliśmy, by nasze flagowe naświetlacze Magnum mogły stać się jeszcze bardziej uniwersalne poprzez kompatybilność z różnymi systemami ładującymi. Odpowiedzią jest właśnie wersja Multi, która pasuje do aż pięciu popularnych na rynku technologii 18V: Bosch Professional System, Milwaukee, DeWalt, Makita oraz Berner. Urządzenia są dostępne w trzech wymiarach XS, M i L. Użytkownik może też dostosować wartość strumienia świetlnego do swoich bieżących potrzeb, wybierając z czterech  poziomów świecenia. To niezwykle przydatne w pracy rozwiązanie” – mówi Krzysztof Noga Dyrektor Unitu - Oświetlenie Miejsca Pracy z Lena Lighting.

Naświetlacze Magnum Multi Battery gwarantują równomierne i stabilne oświetlenie kierunkowe, które jest przy tym komfortowe dla ludzkiego oka. Antyodblaskowy klosz wykonany z poliwęglanu (PC) przepuszcza do 80% światła emitowanego przez LED. Z kolei małe rozmiary i kompaktowa, ergonomiczna konstrukcja sprawiają, że naświetlacze są niezwykle wygodne w transporcie. Można je także szybko i bez użycia narzędzi zamontować na statywie Future Stand.

Więcej na www.lenalighting.pl/produkty/10-naswietlaczeNadesłał:

Lena Lighting
http://www.lenalighting.pl

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl