Jakie nowe możliwości daje wprowadzenie nowej generacji falowników? Sprawdź inwerter 25~50 KTLX G3.


2022-06-29
SOFARSOLAR jest producentem jednych z najchętniej wybieranym inwerterów fotowoltaicznych. Dzięki wysokiej jakości, adekwatnej cenie i wydłużonej gwarancji podbija serca prosumentów.

Pojawienie się na rynku nowej generacji falowników, oznaczonej jako G3, wychodzi naprzeciw oczekiwaniom rynku fotowoltaicznego.

Przeczytaj również:

Inwertery, inaczej falowniki, służą do zmiany prądu zmiennego, na prąd stały. Dzięki temu możemy korzystać z energii słonecznej dopasowanej do wszystkich urządzeń w naszych domach. Nowa generacja falowników G3 od SOFARSOLAR to nie tylko lepsze wykonanie i więcej mocy, ale również łatwiejsza obsługa i pewna jakość.

Inwerter 25~50 KTLX G3 - specyfikacja i możliwości

Falownik 25~50 KTLX G3 przede wszystkim wyróżnia się zwiększoną maksymalną efektywnością ładowania baterii, osiągającą 98,9%. W porównaniu z poprzednimi modelami różnica jest znacząca i wynosi aż 1,1%.

Nowa generacja inwerterów posiada wbudowany ogranicznik przepięć SPD typu II jednocześnie dla prądu stałego (DC) i zmiennego (AC), który gwarantuje większe bezpieczeństwo, w porównaniu z ogranicznikiem z generacji G2, podczas, np.: burzy z silnymi wyładowaniami elektrycznymi.

Szeroki zakres napięcia MPPT pozwala na podłączenie dwóch łańcuchów wysokowydajnych modułów monokrystalicznych o mocy nawet 500 W. To znacząca zmiana wprowadzona w inwerterze 25~50 KTLX G3, ponieważ na rynku znajdują się falowniki, które nie są w stanie obsłużyć nawet jednego łańcucha modułów.

Inteligentny monitoring z czytelnym wyświetlaczem LCD gwarantuje niczym nie zakłóconą pracę inwertera, a zdalna aktualizacja oprogramowania pozwala oszczędzić czas na ręczne wprowadzanie nowych ustawień i poprawek.

Mniejsza waga i wielkość z pewnością przysłużą się do lepszego wizualnego odbioru, ale również łatwiej dopasują się do miejsca, w którym inwerter będzie instalowany. 12-letnia gwarancja świadczy o tym, że SOFARSOLAR doskonale zna wysoką jakość swoich produktów i zdaje sobie sprawę z ich niezawodności.

Inwerter 25~50 KTLX G3 – podsumowanie

Nowa generacja falowników SOFARSOLAR zdecydowanie wysuwa się naprzód w wielu aspektach. Podniesiony standard wykonania, zwiększona moc parametrów i więcej możliwości pozwalają wykorzystać pełnię zasobów, które oferuje inwerter 25~50 KTLX G3.

- Inteligentne monitorowanie i zdalna aktualizacja oprogramowania,

- Kompatybilny z modułami PV 500+W,

- Inteligentne skanowanie krzywych I/V,

- Niższe napięcie początkowe, szeroki zakres napięcia MPPT,

- SPD typu II zarówno dla DC i AC,

- Maksymalna sprawność do 98,9%,

- Trackery 3/4 MPP z przeciążeniem 1,5*DC

Produkty SOFARSOLAR kupuj tylko od oficjalnych dystrybutorów na rynek Polski: CORAB, SOLTEC, ENERGYNAT. To daje gwarancję dopasowania do potrzeb polskich prosumentów i odpowiednią obsługę. Learn more at: www.sofarsolar.com

 

SOFARSOLAR was established in 2013 in China, and currently owns 10 subsidiaries in Australia, India, Italy, Poland, Germany, Wuxi, Shenzhen, Dongguan, Huizhou and Xinyang. The company specializes in the R&D, production, and sales of a wide range of inverters, including grid-tied inverters (1kW~255kW) and hybrid inverters (3kW~20kW), energy storage systems and EV charging. SOFARSOLAR also provides comprehensive service to its customers in order to achieve optimal satisfaction. With a firm, long-standing position in China’s top 5 string inverter manufacturers, SOFARSOLAR has now also become one of the prominent providers of energy storage solutions, and is widely recognized as a reliable, efficient and professional partner.Nadesłał:

Arni

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl