Grupa NICE przedstawia nowe siłowniki do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed


Grupa NICE przedstawia nowe siłowniki do bram garażowych Spy i Spy Hi-Speed
2020-02-18
Spy to najnowsza linia siłowników do automatyzacji bram garażowych, idealna do zastosowań mieszkaniowych: kompletny, inteligentny i bezpieczny system, wyróżniająca się innowacyjną koncepcją i projektem. Spy i Spy Hi-Speed: szybsze i bezpieczniejsze bramy garażowe dzięki dwukierunkowej kontroli

Spy jest pierwszym siłownikiem marki Nice z oddzielnie zabudowaną centralą sterującą: silnik siłownika porusza się wzdłuż szyny na zasadzie napędu zębatkowego, bez potrzeby użycia łańcucha lub innych głośnych elementów napędowych. Jest idealny dla każdej architektury.

Przeczytaj również:


Spy jest prosty i szybki w instalacji i programowaniu. Przy użyciu procedury "Quick Setup", po naciśnięciu przez Instalatora przycisku otwierania, centrala sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i pozycje wyłączników krańcowych silnika. Dzięki zamocowanej na ścianie garażu centrali sterującej z wbudowanym dodatkowym oświetleniem LED i trzema przyciskami do sterowania automatyką, programowanie, obsługa i konserwacja urządzenia - są bardzo proste i wygodne.


Ważną cechą jest bezpieczeństwo: funkcja wykrywania przeszkód natychmiast odwraca ruch silnika  przypadku kontaktu bramy z przedmiotem lub osobą. System wysprzęglania typu ON/OFF pozwala zwolnić lub zablokować silnik w dowolnej pozycji wzdłuż prowadnicy, wszystko w jednym prostym ruchu, gwarantując maksymalne bezpieczeństwo nawet w przypadku awarii zasilania.
Co więcej, dzięki zasilaniu 24 V instalator jest chroniony przed ryzykiem porażenia prądem podczas pracy przy instalacji.

Film video: https://vimeo.com/201818708

Spy Hi-Speed

Szybkość ma znaczenie, zwłaszcza gdy chodzi o bezpieczeństwo. Nice uważnie obserwuje potrzeby konsumentów i konsekwentnie odpowiada na nie, dlatego wprowadza na rynek rewolucyjnie szybkie siłowniki do bram. Dzięki szybszemu otwieraniu użytkownik może bezpieczniej wjechać na posesję z ruchliwej ulicy, może też szybciej zamknąć bramę - mając pewność, że nikt nie zdąży przemknąć niezauważony. To najszybsze siłowniki dostępne na polskim rynku!

Nice rozszerza ofertę automatyki o dwukierunkowy siłownik Spy Hi-Speed, który skraca czas oczekiwania i gwarantuje większą szybkość otwierania i zamykania bram garażowych - aż o 60% (W odniesieniu do standardowych wersji Spy i biorąc pod uwagę typową instalację, z wyłączeniem przyspieszania i zwalniania). Dwukierunkowy pilot Era One BiDi i dwukierunkowy odbiornik OXIBD znajdujące się w zestawie informują, czy polecenie zostało poprawnie odebrane przez automatykę bramy i pozwalają w dowolnym momencie sprawdzić status bramy wjazdowej lub garażowej (otwarta, zamknięta, częściowo otwarta).

Różnice pomiędzy siłownikami obrazuje materiał wideo: https://vimeo.com/333138906


Spy / Spy Hi-Speed - KORZYŚCI

Szybkość
Gdy nie chcesz czekać: dzięki Spy Hi-Speed brama garażowa otwiera się i zamyka dwa razy szybciej.

Łatwość użytkowania
Dzięki Spy wszystko jest w zasięgu ręki: dzięki oddzielnej konsoli sterującej SpyBox z wbudowanym dodatkowym światłem LED i trzema poręcznymi kluczami do sterowania bramą garażową programowanie, konserwacja i użytkowanie stają się jeszcze prostsze.

Łatwość instalacji i zaprogramowania
Dzięki procedurze "Quick Setup" po naciśnięciu przycisku otwierania konsola sterująca automatycznie wykrywa wszystkie podłączone urządzenia i położenie wyłączników siłownika.
To ułatwia pracę instalatora.


SYSTEMY KONTROLI

Siłownik Spy i Spy Hi-Speed można łatwo kontrolować poprzez konsolę sterującą i pilot Era One BiDi, które znajdują się w zestawie.

Po naciśnięciu przycisku "i" na pilocie można w dowolnym momencie sprawdzić status bramy (otwarta, zamknięta, w ruchu). Szyfrowana komunikacja gwarantuje najwyższy poziom bezpieczeństwa oraz zwiększoną odporność na zakłócenia radiowe. Dzięki temu pilot Era One idealnie sprawdza się w miastach i obszarach na których działa wiele urządzeń.


Sterowanie smartfonem

Dzięki technologii Apple HomeKit i certyfikowanemu interfejsowi Nice IT4WIFI, można sterować bramą garażową w dowolnym momencie z dowolnego miejsca w najprostszy sposób: przy pomocy smartfona.

Aplikację MyNice Welcome App można pobrać bezpłatnie z Google Play i App Store.

Możesz też użyć aplikacji Apple Home do sterowania bramą garażową za pomocą Siri i funkcji geolokalizacji.


SIEĆ SRZEDAŻY

Zainstaluj nowy system automatyki Nice Spy lub Spy Hi-Speed lub uaktualnij posiadany. Skontaktuj się z jednym z Licencjonowanych Partnerów Handlowych Nice, których lista znajduje się na stronie www.nice.pl (zakładka: „Gdzie kupić?"), który zaproponuje rozwiązanie dostosowane do potrzeb.

O Nice Polska

Polski oddział Nice jest jednym z pierwszych międzynarodowych oddziałów włoskiej firmy Nice Group - silnej międzynarodowej grupy posiadającej obecnie 24 oddziały na całym świecie. Od 1996 roku, z dystrybutora podstawowych rozwiązań do automatyzacji bram i rolet, Nice Polska stał się dostawcą kompleksowych systemów automatyki dla domu i przemysłu. Obecnie Nice Polska oferuje: automatykę do bram przesuwnych, skrzydłowych, garażowych, przemysłowych oraz rolet, segmentowe bramy garażowe, systemy parkingowe, systemy kontroli ruchu pieszych oraz wideodomofony.

www.nice.pl

 

Grupa Nice

Założona w 1993 r. włoska firma Nice jest międzynarodowym liderem sektora Home Automation, Home Security i Smart Home, oferując szeroką gamę zintegrowanych rozwiązań do automatyzacji bram wjazdowych, bram garażowych, osłon przeciwsłonecznych, systemów parkingowych, bezprzewodowych systemów alarmowych i systemów bezpieczeństwa dla domu i przemysłu. Nice sprzedaje swoje produkty do ponad 100 krajów i ma obecnie 24 oddziały na 5 kontynentach oraz 14 zakładów produkcyjnych i 13 ośrodków badawczo-rozwojowych. Z zatrudnionymi 2.300 pracownikami przyczynia się do rozpowszechnienia idei Made in Italy na całym świecie, dzięki wysokiej jakości rozwiązaniom, które mądrze łączą technologię, wzornictwo, innowacje, łączność cyfrową i łatwość użytkowania. Każdego dnia Nice w swoich laboratoriach wykonuje testy, aby zapewnić najwyższe standardy jakości
i bezpieczeństwa. Wizja Nice „świat bez barier” i misja „ułatwiaj codzienne czynności” koncentruje się na ludziach, zaskakując ich zarządzaniem automatyką z maksymalną kontrolą, bezpieczeństwem i dopasowaniem do indywidualnych potrzeb. Nice docenia wartość zrównoważonego rozwoju, dostarczając rozwiązania optymalizujące zarządzanie oświetleniem naturalnym i ciepłem, a także systemy fotowoltaiczne.

www.niceforyou.com

 

 

 

 

 

 

Kontakt dla mediów:

 

Nice Polska
Anna Maciesowicz

Tel. kom.: 539 955 204

Tel.: 22 795 40 13

a.maciesowicz@niceforyou.com

 

Grupa Nice
Elisa Chies

Tel.: +39 0422 505 406
el.chies@niceforyou.com

 

Inkubatorium | Press Office

Ryszard Wojciul

Tel.: +48 660 724 146

ryszard.wojciul@inkubatorium.com

  Nadesłał:

nicepr

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl