Elektrycy nowej generacji


2019-08-19
Jakie narzędzia ułatwią pracę nowoczesnym specjalistom?

Zaplanowanie instalacji nowoczesnego oświetlenia, podłączenie skomplikowanych urządzeń elektronicznych czy chociażby sprawne i szybkie działanie awaryjne, to czynności, których każdy wymaga dziś od fachowca. Schneider Electric prezentuje nowy konfigurator osprzętu i udowadnia, że branża elektryczna też może iść z technologicznym duchem czasu.

Przeczytaj również:

– Architekci, inżynierowie czy sprzedawcy na całym świecie korzystają z aplikacji i systemów, które pozwalają im na wykonywanie swojej pracy z poziomu smartfona, dzięki czemu mają dostęp do potrzebnych materiałów zawsze i wszędzie. Teraz przyszedł czas na elektryków, dlatego – aby ich wesprzeć i ułatwić im pracę – uruchomiliśmy nowy konfigurator osprzętu dobierz-gniazdko.pl – mówi Magdalena Bogusz, Specjalista Digital Marketing w Schneider Electric.

Elektryk do zadań specjalnych

Elektrycy, tak jak specjaliści z innych branż, muszą mierzyć się z coraz wyższymi wymaganiami klientów, którzy oczekują kompleksowej usługi i pełnego doradztwa. Aby sprostać takim oczekiwaniom fachowcy powinni patrzeć na instalację jak na całościowy projekt – dbając nie tylko o spełnienie wymogów technicznych, ale także o design i funkcjonalność.

– System, który umożliwia elektrykowi wybór osprzętu z jednej strony dopasowanego do określonego pomieszczenia i jego designu, a z drugiej gwarantującego funkcjonalność niezbędną do realizacji danego projektu sprawia, że usługi fachowca stają się bardziej kompleksowe. Elektryk nowej generacji nie zamyka się bowiem na kwestie techniczne i montaż, ale staje się prawdziwym doradcą i ekspertem przy realizacji projektu. - komentuje Magdalena Bogusz.

Lepsza organizacja pracy

Nowoczesne aplikacje mają nie tylko wzmocnić ekspertyzę elektryka i poszerzyć jego możliwości doradztwa klientowi, ale także ułatwić organizację pracy. Czasochłonne poszukiwania pasujących elementów osprzętu, czy złożona wycena, to bolączki wielu fachowców z branży.

– Konfiguratory takie jak dobierz-gniazdko.pl są tworzone właśnie po to, by elektrycy mogli zrezygnować z uciążliwych wizyt w sklepach. Korzystanie z tego narzędzia jest bardzo proste – każdy komponent po skompletowaniu listy ma numer referencyjny, graficzny podgląd, kartę katalogową ze szczegółowymi informacjami do pobrania, a także cenę. Taki układ pozwala na sprawną weryfikację listy potrzebnych produktów, a później także ich zamówienie. Odpowiedni program powinien też wspierać komunikację z klientami i podwykonawcami, dlatego konfigurator dobierz-gniazdko.pl umożliwia pobranie z systemu zamówienia wraz ze zdjęciami wybranych produktów i kartami katalogowymi na komputer, tablet lub telefon – w dowolnym formacie za jednym kliknięciem. – dodaje Magdalena Bogusz.

Oszczędności na miarę XXI wieku

Podążanie za nowinkami technologicznymi nie tylko pozwala na lepsze spełnienie potrzeb klienta i ułatwia pracę, ale gwarantuje także oszczędności. Część dostępnych na rynku aplikacji posiada systemy partnerskie, dzięki którym elektrycy otrzymują zniżki, np. za pierwsze zakupy na platformie, pobranie programu na telefon czy zapisanie się do newslettera.

– Skoro cały świat korzysta z udogodnień internetu, my też chcieliśmy dać fachowcom taką możliwość. Połączyliśmy działanie konfiguratora dobierz-gniazdko.pl ze znanym programem motywacyjno-lojalnościowym Elektroklub i oferujemy zwrot środków na kartę w systemie, gdzie każde 10 pkt., to 1 zł zwrotu na konto. Jeśli więc elektryk zrobi zakupy w naszej aplikacji za 2000 zł, na jego konto wraca 200 zł bez żadnych dodatkowych czynności czy zobowiązań – podsumowuje Magdalena Bogusz.

 

O Schneider Electric

W Schneider Electric wierzymy, że dostęp do energii i zasobów cyfrowych to podstawowe prawo każdego człowieka. Stwarzamy warunki do poprawy efektywności energetycznej dla każdego, w każdym miejscu i w każdej chwili. Nazywamy to Life Is On.

Oferujemy cyfrowe rozwiązania z zakresu zarządzania energią i automatyki, zapewniające wydajność i zrównoważony rozwój. Łączymy najlepsze na świecie technologie energetyczne, automatykę w czasie rzeczywistym, oprogramowanie i usługi w ramach zintegrowanych rozwiązań dla domów, budynków, centrów danych, infrastruktury i przemysłu.

Wykorzystujemy nieskończone możliwości, jakie zapewnia otwarta, globalna, innowacyjna społeczność z pasją podzielająca nasze wartości, takie jak Szczytny Cel, Otwartość i Zaangażowanie.

www.se.com/plNadesłał:

AZ_2018

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl