Korzyści płynące z systemu dachowego


Korzyści płynące z systemu dachowego
2017-08-25
Decydując się na budowę domu, inwestor musi mieć świadomość, że jest to inwestycja na lata. Rynek materiałów budowlanych jest względnie stabilny, jednak nie zmienia to faktu, że jest to czasochłonny i wymagający projekt.

Jednym z najważniejszych elementów całego przedsięwzięcia, a zarazem najdroższym, jest dach. Dlatego wymaga on skrupulatnego doboru zarówno materiałów, jak i wykonawcy.

 

Całościowe podejście

Wysokie koszty budowy sprawiają, że inwestorzy bardzo ostrożnie dysponują środkami na nią przeznaczonymi. Jednak nie powinno to wiązać się z oszczędnością na jakości produktów czy wykonawstwa. Jak każda inwestycja, także ta powinna się zwrócić. W przypadku budowy zwrot z inwestycji to ograniczenie ewentualnych napraw i usterek. Jeśli chodzi o pokrycia dachowe, warto więc postawić na kompletny system od jednego producenta – dach z jednej ręki. Zastosowanie zintegrowanego systemu dachowego połączonego z kunsztem rzemieślnika znacznie ogranicza ryzyko, że w przyszłości będziemy musieli stawić czoła kosztownemu remontowi dachu.

 

Bogata oferta akcesoriów, dachówek płaskich i profilowanych oraz dachówek kształtowych Braas zapewnia inwestorom pewne rozwiązania na lata. Całościowe podejście do kwestii budowy dachu, najwyższa jakość produktów i wykonawstwo zgodne ze sztuką dekarską są gwarancją trwałości i niezawodności.

 

Gwarancja funkcjonalności na lata z jednej ręki

Dodatkowym atutem systemu dachowego jest duża oszczędność czasu wynikająca z możliwości otrzymania jednej gwarancji na wszystkie produkty, podpisanej z jednym producentem. Wybór produktów Braas i usług Certyfikowanego Dekarza Braas gwarantują także oszczędność pieniędzy w dłuższej perspektywie. – Jesteśmy pewni, że jakość naszych produktów i kunszt certyfikowanych przez nas dekarzy zapewnią dachom wieloletnią trwałość, dzięki czemu zdejmiemy inwestorom z barków ciężar związany z niechcianymi remontami – mówi Adam Ziółek, kierownik marketingu Braas Polska. – Nie zatrzymujemy się jednak na słowach i obietnicach. Od kwietnia oferujemy inwestorom Gwarancję Systemową na kompletny dach, w której ramach zobowiązujemy się do dokonania napraw na nasz koszt w przypadku ewentualnych usterek. Inwestor może więc w pełni cieszyć się swoim domem z bezpiecznym i trwałym dachem – podkreśla Adam Ziółek.

 

Papierkowa robota ograniczona do minimum

Dodatkową korzyścią płynącą z Gwarancji Systemowej Braas jest ograniczenie papierologii do minimum. Wystarczy wypełnić z dekarzem „deklarację ukończenia prac dekarskich” po ukończeniu budowy i wypełnić wniosek za pośrednictwem strony www.gwarancjasystemowa.pl. Jeśli pojawi się konieczność skorzystania z gwarancji, inwestor z łatwością odnajdzie wszystkie dokumenty i pomoc w jednym miejscu bez konieczności dochodzenia swoich praw przed wieloma firmami.

 

 

 

Zdjęcia Braas Nadesłał:

j.laczynska

Wasze komentarze (0):


Twój podpis:
System komentarzy dostarcza serwis eGadki.pl